skyGame

Forum serwera skyGame |MTA:SA| Niezaładowano>Subuj Kanał Hiio!<

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-08-30 14:27:29

MatSonPL
Użytkownik
Dołączył: 2017-08-30
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 47.0.2631.71

Rekrutacja na Supportera

Imie: Mateusz
Nick: MatSonPL
Uid:  1147
Ile grasz na serwie: 1 dzień
Serial:  93F86057FC9E404F852F1136DEA7E9A1
Czy byłeś za coś karany ?: Na razie nie i myślę że nie będę karany.
Coś o sobie (3-4 zdania) : Mam na imię Mateusz, mam trzynaście. Mieszkam w woj.Mazowieckim Przed Warszawą w wsi Sucha. Nie jestem wybuchowy i nie wyzywam innych. Jestem miłą i sympatyczną osobą.Interesuję się grami komputerowymi, a poza grami komputerowymi lubię grać w piłkę nożną .Mam Brata co ma 14 lat gra na tym serwerze nazywa on sie na serwie Koksu .Lubię pomagać innym którzy sobie nie radzą albo nie wiedzą co mają robić to Ja zawsze pomogę.Ogólnie lubię pomagać innym którzy nie ogarniają.Jestem przeciętnym chłopakiem. Zazwyczaj mało się odzywam. Lubię Motoryzacje. Sądzę, że mam w sobie dużo empatii.  . Lubię sport. W wolnym czasie lubię pograć w MTA. Staram się być kulturalny oraz opanowany.
Wiek: 15 lat.
Ortografia 1-10: 8/10. 10
Ogar 1-10: 9/10. 10
Znajomość komend : Znam wiele komend.
Dlaczego ty zasługujesz na rangę : Ponieważ lubię pomagać inny graczom.
Dlaczego mamy cię przyjąć ?:  Ponieważ można mi zaufać, jak na swój wiek jestem bardzo ogarnięty, spokojny, pomocny, śmieszny i przede wszystkim odpowiedzialny. Zawsze gdy wiem że mam rację, to walczę do końca i nie odpuszczam. Nie boję się podejmowanych wcześniej decyzji, zawsze umiem pogodzić graczy.I Dużo gram w mta. Będę robił prawie codziennie eventy, Będę wykonywał Reporty itp.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
karliczka19 - bloodmoonrp - siumbarabara - newlifeproject - psr-gamings